Imprezy zamknięte & Catering

Komunie i chrzciny

Tym ważnym dniom w życiu Dziecka i jego Rodziców, jakimi są Chrzest oraz Pierwsza Komunia Święta, zawsze towarzyszy podniosła atmosfera oraz spotkanie z zaproszonymi Gośćmi.

Nasza Restauracja zajmuje się organizacją tego typu przyjęć. Do dyspozycji naszych Gości jest duża, klimatyzowana i elegancka sala z możliwością oddzielenia jej od pozostałej części lokalu. Przed lokalem zaś znajduje się duży parking. Nasza obsługa w sposób indywidualny podchodzi do każdego Gościa i oferuje menu i ofertę skrojone na jego potrzeby, starając się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Imprezy okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych i jubileuszowych. W Naszej Restauracji organizujemy między innymi rocznice ślubu, imieniny, pożegnania przed przejściem na emeryturę czy świętowanie innych ważnych dla Państwa wydarzeń w życiu. Jesteśmy też świetnym miejscem na spędzenie u Nas wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego.

Jesteśmy w stanie zaaranżować i oddzielić część lokalu od reszty, również na spotkanie w smutnych okolicznościach jak obiady pogrzebowe.

Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie i zapewniamy pełne wsparcie organizacyjne.

Urodziny i osiemnastki

Dzięki nowoczesnemu centrum rozrywki jakie znajduje się w naszym lokalu, jak również w pełni wyposażonej Restauracji w Strike27 możecie Państwo zorganizować u nas urodziny bez względu na to czy będą one 8, 18 czy 80!

Dysponujemy zapleczem technicznym – nagłośnieniem i oświetleniem. Umożliwiamy podczas urodzin zabawę taneczną. Istnieje możliwość oddzielenia części sali od reszty lokalu tak, aby bawić się wyłącznie w swoim gronie.

Zajmujemy się organizacją zarówno kinder party dla dzieci, uroczystych, zasiadanych obiadów urodzinowych jak również szalonych imprez osiemnastkowych dla wchodzącej w dorosłość młodzieży.

Imprezy firmowe

Podsumowanie roku, jubileusz firmowy, wigilia firmowa, spotkanie wielkanocne i wiele innych okazji – wszystkie są dobre, aby zintegrować swój zespół i na chwilę odpocząć od obowiązków zawodowych.

Kompleksowo organizujemy imprezy firmowe sformatowane pod konkretne zamówienie. W Strike27 dysponujemy Restauracją i barem z bogatym menu i ofertą alkoholi, nowoczesnym centrum rozrywki oraz zapleczem eventowo-technicznym.

Istnieje możliwość wynajmu całego lokalu na imprezę firmową, łącznie z organizacją zamkniętego i ekskluzywnego występu artystycznego na naszej scenie.

Każdemu z naszych Gości oferujemy indywidualne podejście, doradztwo i kompleksową pomoc przy organizacji jego imprezy firmowej.

Konferencje i szkolenia

Dzięki wyposażeniu naszego miejsca, oferujemy także organizację profesjonalnych konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych, społecznych czy politycznych. Nasza sala, ze względu na jej rozmiar, może posłużyć w tym celu dużym grupom ludzi, zaś parking ulokowany przed lokalem oraz prosty dojazd, pozwolą każdemu bez problemu i wygodnie dotrzeć na miejsce.

Dysponujemy pełnym zapleczem konferencyjnym – nagłośnienie, ekran, rzutnik. W przerwach spotkania zapewniamy serwis kawowy, po spotkaniu zaś możemy zaproponować przygotowanie oficjalnego obiadu biznesowego dla wszystkich przybyłych, zarówno w formie zasiadanej jak i koktajlowej.

Catering eventowy

Przygotowujemy i organizujemy również catering na imprezy zewnętrzne, poza Strike27. Posiadamy pełne zaplecze techniczne, pozwalające nam na dostarczenie jedzenia i napojów we wskazane miejsce, łącznie z zastawą i obsługą.

W zależności od wielkości zamówienia i planowanej imprezy, proponujemy najlepszą konfigurację menu i ustalamy szczegóły indywidualnie z każdym z naszych Gości.

Skontaktuj się z nami
Godziny otwarcia
Obserwuj nas!