Strefa rozrywki - Kręgielnia, bilard

Jedyna kręgielnia w Rykach i okolicy!

Jeżeli szukaliście fajnego miejsca do spędzenia w Rykach czasu ze znajomymi, miejsca na wyjście rodzinne czy imprezę firmową – to właśnie je znaleźliście!

W Strike27 posiadamy jedyną w okolicy Ryk kręgielnię z dwoma niezależnymi torami!

Poza kręglami do Waszej dyspozycji są również stoły bilardowe oraz piłkarzyki.

Istnieje możliwość rezerwacji jednego toru, stołu, lub całej przestrzeni. Na zamówienie możemy przygotować scenariusz turniejowy aby do wspólnej zabawy dodać element sportowej rywalizacji.

W trakcie, a także po skończonej grze, do Waszej dyspozycji jest również nasza Restauracja, gdzie możecie zamówić jedzenie i napoje, które umilą Wam grę w kręgle. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa!

I'm the CEO!!!

Kręgielnia

Posiadamy dwa niezależne, pełnowymiarowe tory do kręgli, które można zarezerwować pojedynczo lub w całości. Kręgielnia wyposażona jest w pełne zaplecze techniczne, takie jak buty, środki dezynfekujące oraz czyszczące do toru. Tory rezerwujemy na godziny, niezależnie od ilości rozgrywek i graczy.

Bilard

W naszym lokalu znajdziecie dwa pełnowymiarowe stoły do bilarda z najwyżej jakości kijami oraz bilami. Wysokiej klasy sprzęt pozwoli cieszyć się grą w gronie znajomych i miło spędzić czas. Stoły rezerwujemy na godziny, niezależnie od ilości rozgrywek i graczy.

Piłkarzyki

Dwie drużyny, dwie bramki, jedna piłka i cel – wygrana! Zmierzcie się w legendarnej grze imitującej rozgrywkę footbolową. Posiadamy jeden stół z wymiennymi piłeczkami, który rezerwujemy na godziny, niezależnie od ilości rozgrywek i graczy.

Skontaktuj się z nami
Godziny otwarcia
Obserwuj nas!